توزیع ۲۵۰ بسته کمک مومنانه ارتش در جنگلوک چابهار

چابهار- ایرنا- فرمانده منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ارتش در کنارک گفت: ۲۵۰ بسته کمک مومنانه در فاز پنجم رزمایش بزرگ وحدت و همدلی مومنانه در محله حاشیه نشین آتش گرفته جنگلوک چابهار توزیع شد.

امیر دریادار دوم عرشه مصطفی تاج الدینی روزیکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ضرورت برگزاری رزمایش همدلی برای کمک به آسیب‌دیدگان معیشتی واقشار ضعیف جامعه در راستای کمک مومنانه مرحله پنجم رزمایش « وحدت وهمدلی» با مشارکت کمک های مردمی و خیران خانه های سازمانی منطقه سوم نبوت نداجا بین نیازمندان کپرنشین جنگلوک اجرا شد.

وی افزود: بعد از بیانات فرماندهی معظم کل قوا نیروهای مسلح اقدام به برگزاری رزمایش همدلی کردند که نیروی دریایی کنارک به عنوان یکی از اعضای نیروهای مسلح دراین نقطه مرزی کشور تاکنون چهار مرحله از این رزمایش را عملی کرده که امروز هم به مناسبت سالروزمیلاد فرخنده امام حسن مجتبی (ع) وروز اکرام واطعام ایتام و نیازمندان، مرحله پنجم  این رزمایش به منظور توزیع کمک‌های فرماندهی، کارکنان و خانواده های منطقه سوم دریایی در روستاها و محلات جامعه هدف انجام شد.

فرمانده منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ارتش در کنارک گفت: نقش ارتش در جنوب شرق کشور روز به روز در زمینه خدمت رسانی به مردم شریف با اقدامات ارزشمند، پررنگ تر می شود و خدای باری تعالی را باید شکر کرد که کارکنان و خانواده های منطقه سوم قدم در مسیری نهاده اند که سرشار از معارف الهی است.

محله کپرنشین حاشیه ای جنگلوک چابهار روز پنجشنبه دچار آتش سوزی شد که در این حادثه ۳۰ خانوار کپرنشین تمامی داشته های خود را از دست دادند که با تلاش نیروهای هلال احمر و دستگاههای امدادی اسکان اضطراری یافته و مورد خدمات رسانی قرار گرفتند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =