بیش از چهارهزار بسته غذایی بین نیازمندان ماهشهر توزیع شد

آبادان - ایرنا - فرماندار شهرستان ماهشهر گفت: چهارهزار و ۵۰ بسته غذایی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا در بندرماهشهر توزیع شد.

محسن بیرانوند یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ارزش بسته‌های حمایتی غذایی توزیع شده بیش از ۱۲ میلیارد ریال بوده که با کمک خیران، ناحیه مقاومت بسیج، فرمانداری و شرکت‌های پتروشیمی بندر امام خمینی(ره) تهیه و به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کووید ۱۹ توزیع شد.

وی ارزش هر بسته غذایی را سه میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این بسته‌های غذایی شامل برنج، مرغ، گوشت، روغن، رب‌گوجه فرنگی و خرما بوده که پس از شناسایی نیازمندان توسط ناحیه مقاومت بسیج توزیع شد.

فرماندار شهرستان ماهشهر گفت:در مرحله نخست این رزمایش نیز ۲ هزار و ۵۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کووید ۱۹ توزیع شد.

بیرانوند از خیران و نیکوکاران خواست در راستای کمک به آسیب‌دیدگان و محرومان همکاری بیشتری داشته باشند. جمع‌آوری و اهدای کمک‌های مردمی و بسته‌های حمایتی به نیازمندان و آسیب‌دیدگان از بیماری کووید ۱۹ تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

وی افزود: همزمان با فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر جهاد مومنانه، نخستین سری جهیزیه نوعروسان نیازمند ماهشهر به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به آنها اهدا شد.

ویروس کرونا نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده است که سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =