هاشمی: بسته ترافیکی تهران، امروز تعیین تکلیف می شود

تهران - ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اعضای شورای عالی ترافیک تهران عصر امروز در دفتر شهردار تهران (پیروز حناچی) درباره بسته ترافیکی پایتخت تصمیم‌گیری می کنند.

به گزارش ایرنا «محسن هاشمی» روز یکشنبه پیش از در دویست و دوازدهمین جلسه شورا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیروز حناچی اعضای شورای ترافیک را به دفترش دعوت کرده و ساعت ۱۴ امروز این جلسه تشکیل می شود.

وی گفت: شورای شهر بسته پیشنهادی در مورد طرح ترافیک را به ستاد کرونا ارسال کرده بود ولی اکنون این مسأله به شورای ترافیک واگذار شده و باید حناچی درباره آن تصمیم گیری کند.

بررسی پرونده های باغات در جلسه ویژه شورای شهر 

رییس شورای شهر تهران همچنین درباره جلسه کمیسیون تلفیق که صبح امروز برگزار شد، گفت: موضوعات مختلفی از  جمله طرح تفصیلی منطقه ۲۲ تهران و موضوع پرونده باغات
در این جلسه مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

وی افزود:  طرح تفصیلی ویژه منطقه ۲۲ قرار است در شهرداری به تصویب برسد.

هاشمی ادامه داد: اعضای شورا در جلسه امروز کمیسیون تلفیق نظرات‌شان را در مورد این مسأله اعلام کردند ولی هنوز نتیجه مشخص نشده است.

وی افزود:‌ بسیاری از پرونده باغات نیز از قبل باقی مانده است.

هاشمی عنوان کرد: به دلیل حساسیت شورای شهر به موضوع باغات و حفظ آن در حال حاضر پرونده‌های زیادی در این زمینه ارجاع شده چرا که برخی معتقدند ملک‌شان باغ نیست ولی شورا آن را باغ اعلام کرده بنابر این قرار شد که سه‌شنبه هفته جاری جلسه علنی شورای نیز تشکیل و به موضوع باغات رسیدگی شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =