یکهزار بسته مواد غذایی در دیر توزیع شد

بوشهر - ایرنا - در اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه مواسات یکهزار بسته غذایی شنبه شب در ایینی نمادین با حضور مسئولان محلی در شهرستان دیر بین نیازمندان توزیع شد.

امام جمعه دیر در این مراسم گفت: رزمایش مومنانه مواسات گامی مهم و ارزنده برای حمایت و کمک به نیازمندان است.
حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: امام حسن مجتبی(ع) در کرم و بخشش بی نظیر بود و چندین مرتبه در طول عمر مبارک خویش اموال و دارایی‌های خود را به نیازمندان بخشید.

وی اضافه کرد: شخصیت امام حسن مجتبی(ع) در کمک به محرومان و دست گیری از نیازمندان شهره عام و خاص بود.

امام جمعه بندر دیر افزود: امروز کمک مومنانه و دستگیری از نیازمندان مهمترین مساله در جامعه است که با رعایت منزلت نیازمندان، نهایت تلاش برای حفظ آبروی این عزیزان، بکار گرفته شود.

وی ادامه داد: بعد از فرمایش مقام معظم رهبری برای کمک مومنانه، همه نهادها و دستگاه‌های شهرستان دیر اعلام آمادگی کردند که باید از همکاری و همراهی آنها تقدیرتشکر کرد.

فرمانده سپاه ناحیه سید الشهدا شهرستان دیر گفت: یکهزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان تهیه و در شهرستان بین نیازمندان و فقیران توزیع شد.

سرهنگ ایرج سلیمانی افزود: بسیجیان شهرستان دیر از زمان شیوع کرونا تاکنون با جان و دل پای کار بوده‌اند و شاهد برکات اخلاص و از خودگذشتگی آنها هستیم.

وی گفت: صحنه‌هایی که انسان در شرایط کرونایی کشور با آن مواجه می‌شود تداعی کننده یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس است اما ماهیت آن کمی با گذشته تفاوت دارد؛ وظیفه همه است که با تمام قوا در این رزمایش حاضر شده و اقتدار و نوع دوستی ایرانیان  را بار دیگر به رخ جهانیان بکشیم.
در این مراسم بسته مواد غذایی از سوی ناحیه هفت گانه مقاومت بسیج بین نیازمندان شهرستان دیر توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =