۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۴
کد خبرنگار: 1065
کد خبر: 83781279
۰ نفر

برچسب‌ها

کاهش ٣.٩۶ درصدی شاخص تولید برق در سال ٩٨

تهران - ایرنا - مرکز آمار کشور اعلام کرد که نرخ تورم (شاخص کل قیمت) تولیدکننده بخش برق در سال‌ ١٣٩٨ برابر با ١٢١.٢۵ است که نسبت به سال قبل آن (٩٧) ٣.٩٦ درصد کاهش داشته است.

براساس این گزارش نرخ تورم تولید برق در سال ١٣٩٧، رقم ١٢٦.٢٤ بوده که نسبت به سال قبل از آن (٩۶) معادل ٤.٧٤ درصد افزایش داشته است.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات اوج بار، در ١٣٩٨ برابر با ١١٨.١٣ است که نسبت به سال قبل ٦.٠٨ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال‌ ١٣٩٧ برابر با ١٢٥.٧٨ بوده  که نسبت به سال قبل ٦.٨٥ درصد افزایش یافته بود.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات میان بار، در سال‌ ١٣٩٨ برابر ١١٧.۴١ که نسبت به سال قبل ٤.٢ درصد کاهش داشته است. شاخص مذکور در سال‌ ١٣٩٧ برابر با ١٢٢.٥٩ بوده که نسبت به سال قبل ٣.٩٨ درصد افزایش یافته بود.

شاخص قیمت تولیدکننده (نرخ تورم) بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات کم بار، در سال ١٣٩٨ برابر ١٣٣.۵۵ که نسبت به سال قبل ١.٥٦ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال ١٣٩٧ برابر ١٣٥.٦٦ بوده که نسبت به سال قبل ۶٩.۴ درصد افزایش یافته بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =