۳۰۰ حوزه امتحانی در هرمزگان برای دانش آموزان پایه دوازدهم آماده می شود

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: ۳۰۰ حوزه امتحان نهایی برای دانش آموزان پایه دوازدهم این استان در ۲۲ منطقه آموزشی آماده می شود.

موسی دادی زاده سرخایی روز شنبه درنشست ستاد مبارزه با بیماری کرونا با موضوع امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم افزود: امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ۱۷ خردادماه امسال در رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی آغاز و تا ۱۵ تیرماه ادامه می یابد.
وی بیان داشت: امسال بیش از ۱۴هزار و ۵۰۰ دانش آموز دختر و پسر سراسر استان هرمزگان در آزمون نهایی پایه دوازدهم شرکت می کنند.
مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان اظهارداشت: همراهی دستگاه های اجرایی استان با آموزش وپرورش در برگزاری امتحانات نهایی ضروری و مهم است.
وی یادآورشد: برگزاری امتحانات رشته های مختلف در روزهای متفاوت برای جلوگیری از تجمع دانش آموزان، گند زدایی وضدعفونی کردن روزانه و نصب تهویه مناسب در حوزه های امتحانی، تهیه ماسک و دستکش برای دانش آموزان، افزایش فاصله صندلی های آزمون، برگزاری کارگاه های توانمندسازی و آگاه بخشی برای برگزارکنندگان آزمون و نیز استفاده از تب سنج برای ورود دانش آموزان از مهم ترین اقداماتی است که می توان در راستای حفظ سلامت دانش آموزان انجام داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =