مددجویان نوجوان قزوینی با اجرای سرود از کادر درمان قدردانی کردند

قزوین - ایرنا - نوجوانان مددجوی تحت پوشش کمیته امداد قزوین در قالب گروه سرود مدافعان سلامت و ایران همدل از زحمات کادر درمان و آحاد جامعه در دوران کرونا تشکر کردند.

مدیر کل کمیته امداد قزوین روز شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: این طرح با عنوان سفیران نشاط و معنویت با فعالیت دانش آموزان مددجوی قزوینی به مناسب تقدیر از زحمات کادر درمان و پزشکی و همچنین همدلی مومنانه مردم در نقاط مختلف استان اجرا شد.

مهرعلی حق گویان افزود: در این طرح ۶ گروه سرود که در هرکدام بین هشت تا ۱۵ دانش آموز مددجو حضور داشت، در شهرستان‌های استان قزوین شعر مدافعان سلامت و ایران همدل را همخوانی کردند.

وی با بیان اینکه گروه‌های سرود در قالب طرح فرهنگی فرزندان روح الله ساماندهی شده‌اند، گفت: این دانش آموزان علاوه بر نقاط درون شهری به مراکز درمانی نیز مراجعه کرده و فضای با نشاطی را برای کادر درمان و سلامت فراهم ساختند.

حق گویان به اجرای این گروه سرود در حیاط بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان اشاره کرد و گفت: اشعار این دانش آموزان که همراه با موسیقی به منظور تشکر و قدردانی از زحمات کادر درمان و پزشکی صورت گرفت با استقبال بسیار چشمگیر شهروندان مواجه شد.

مدیرکل کمیته امداد قزوین خاطرنشان کرد: این گروه سرود تا چند روز آتی در شهر قزوین به اجرای سرود می‌پردازد.

سه هزار و ۷۰۰ دانش آموز و ۴۰۰ دانشجو در قزوین تحت پوشش کمیته امداد هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =