وظیفه اصلی مسوولان نظام ارتقای اقتدار جامعه اسلامی است

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: وظیفه اصلی مسوولان در نظام اسلامی حفظ و ارتقای اقتدار و عزت جامعه اسلامی با همراهی مردم است و امیدواریم این عزت و اقتدار روز به روز افزایش یابد.

عباس رضایی روز شنبهدرآیین معارفه فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: امروز به لطف خدا در این استان انسجام، اتحاد، همدلی، وفاق و هماهنگی خوبی وجود دارد که نمود آن در عملکرد استان در حوزه‌های مختلف مشهود است.
وی ادامه داد: حرکت همسوی مجموعه اجرایی، قضایی، نظامی و انتظامی استان اصفهان در جهت تولید و حفظ امنیت از الطاف الهی است‌.
استاندار اصفهان افزود: همراهی و وفاق مجموعه انتظامی استان به فرماندهی سردار معصوم بیگی با سایر مجموعه‌های استان یک عملکرد موفق بوده است تا جایی که  نیروی انتظامی به یک نیروی مردمی تبدیل شده است و جا دارد از زحمات این فرمانده تشکر کرد.
وی با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، تصریح کرد: همه وظیفه داریم روز به روز به این مردم بیشتر خدمت کنیم تا با اتحاد بین ملت و دولت و مجموعه نظام با هدایت رهبر معظم انقلاب زمینه ساز حکومت جهانی امام زمان (عج) شویم.
رضایی تاکید کرد: وظیفه دارم از همدلی و مساعدت مجموعه شورای تامین استان، روحانیت، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، سربازان گمنام امام زمان (عج) و دستگاه قضایی استان قدردانی و تشکر کنم.
 در ادامه این مراسم فرمانده نیروی انتظامی گفت: ناجا در سال رونق و جهش تولیدگام‌های موثری در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب برداشته است. 
 سردار حسین اشتری با اشاره به آغاز فعالیت پلیس امنیت اقتصادی در سال گذشته افزود: این پلیس فعالیت تخصصی خود را با هدف برخورد با مفاسد اقتصادی، ارتقای امنیت تولید و کار با جدیت دنبال می‌کند.
وی همچنین با اشاره به پیشگامی استان اصفهان در عرصه‌های مختلف انقلاب گفت: مردم این خطه در دوران انقلاب، مقابله با فتنه‌ها و غائله‌های پس از پیروزی انقلاب و دفاع مقدس پیشتاز و پیشگام بوده‌اند و نمود آن تقدیم ۲۳ هزار و ۵۰۰ شهید در راه اهداف اسلام و ولایت است.
در این مراسم از سردار مهدی معصوم بیگی فرمانده سابق انتظامی استان اصفهان قدردانی و سردار محمدرضا میرحیدری به جای او معرفی شد.
 سردار معصوم‌بیگی که از مرداد ۹۶تاکنون فرمانده انتظامی استان اصفهان بود هم اینک به سمت رئیس پلیس پیشگیری ناجا منصوب شده است.

سردار میرحیدری نیز پیش از این فرمانده انتظامی استان یزد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =