۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۹:۳۰
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 83780570
۰ نفر

برچسب‌ها

تردد بین استانی کاهش یافت

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه‌های کشور، از کاهش ترددهای استانی در شبانه روز گذشته خبر داد.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع ،‌ سایر جاده‌های مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار٢٨٣ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل، ٢.١درصد کاهش تردد  نشان می‌دهد که سهم وسایل نقلیه سنگین ١٢.٨ و اوج تردد، بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 صورت گرفته است. هموطنان نیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین گزارش جاده‌های شمالی نیز از تردد روان در جاده‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت حکایت دارد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر می‌دهد.

همچنین ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده های گرمدره و ایران خودرو و ترافیک سنگین در محور شهریار- تهران محدوده شهرقدس گزارش شده است.

آزادراه تهران - شمال ( قطعه یک) دراستان تهران نیز تا 15 خرداد، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه‌های هوشمند، مسدود بوده و تردد از جاده‌های جایگزین چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

آزادراه چالوس - مرزن آباد (شمال به جنوب) از ساعت 19 تا 07 روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم چالوس - مرزن آباد انجام می شود.

محور قزوین - همدان (کیلومتر 110) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha