۲ هزار پرس غذای گرم در ثلاث باباجانی توزیع شد

کرمانشاه - ایرنا- مدیر کمیته امداد امام (ره) شهرستان ثلاث باباجانی گفت: با همت این نهاد و خیرین از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون، ۲ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

سید امیر حسینی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه هزینه هر پرس ۱۵۰ هزار ریال برآورد شده، ادامه داد: تاکنون ۳۲۰ میلیون ریال بایت تهیه و پخت این تعداد پرس غذا هزینه شده است. 
وی تصریح کرد: روزانه بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ پرس غذای گرم بین خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان و سایر نیازمندان شناسایی شده در سطح شهرستان توزیع می‌شود و این روند تا پایان این ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
مدیر کمیته امداد حضرت امام (ره) ثلاث باباجانی ادامه داد: توزیع غذای گرم در قالب طرح همسفره و در راستای رزمایش گسترده مواسات و همدلی با رعایت اصول بهداشتی و در راستای پاسخگویی به ‌فرمان رهبر معظم انقلاب عملیاتی شده است.
حسینی اضافه کرد: در این رزمایش از ظرفیت خیران و نهادها در راستای حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر استفاده شده است.
وی گفت: در راستای توجه به نیازمندان در این ماه مبارک با همت خیرین ۳۰۰ بسته غذایی ، ۵۰ کیسه برنج ، ۷۰ کیسه آرد و ۴٨ کارتن مواد غذایی به ارزش ٨۵۰ میلیون ریال تهیه و توسط کمیته امداد توزیع شده است.
مدیر کمیته امداد حضرت امام (ره) ثلاث باباجانی همچنین از توزیع ۲۵۰ بسته بهداشتی در میان مددجویان این شهرستان خبر داد.
شهرستان ثلاث باباجانی حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت دارد و دارای سه بخش مرکزی، ازگله و زمکان با ۲۰۹ روستا است که ۱۶۷ روستای آن دارای سکنه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha