توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص فرآیند اصلاح اساسنامه

تهران- ایرنا- سخنگوی فدراسیون فوتبال با اشاره فرآیند اصلاح اساسنامه گفت: تمام اعضای مجمع در این فرآیند مشارکت داشته و این روند تا اصلاح اساسنامه به بهترین نحو ادامه خواهد داشت.

امیر مهدی علوی درباره مراحل مربوط به زمان‌بندی اصلاح اساسنامه و برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در یک ماه گذشته کمیته حقوقی و تدوین مقررات‌ بیش از ۱۰۰ ساعت جلسه با حضور دبیرکل فدراسیون در این باره برگزار کرد و کلیه مباحث مختلف پیرامون موضوعات مصوب جلسه ۱۸ فروروین‌ماه هیات رییسه با مشارکت فعال اعضای محترم مجمع عمومی فدراسیون فوتبال مورد بررسی دقیق و تحلیل قرار گرفت.

وی ادامه داد: فیفا در مورخ ۴ اردیبهشت‌ماه به طور رسمی موافقت خود را درباره اجرای جدول زمانبندی طبق نقشه راه اعلام‌ شده است، اعلام کرد: خوشبختانه همانطور که پیش‌تر اشاره شد در این مسیر کلیه اعضای محترم مجمع در فرآیند قانونی اصلاح اساسنامه مشارکت لازم را داشته اند و این روند در آینده تداوم خواهد داشت تا در مسیر پیش رو با استفاده از ظرفیت‌های قانونی، مراحل اصلاح اساسنامه به بهترین شکل انجام شود. علاوه بر این جلسه بعدی هیات رییسه فدراسیون فوتبال هم با محوریت بررسی اساسنامه پیشنهادی، برگزاری مجمع مربوط به اصلاح اساسنامه و قوانین انتخاباتی و مجمع انتخاباتی در هفته آینده برگزار خواهد شد.

علوی درباره موضوعات مربوط به تیم ملی و برنامه های پیش رو در این باره گفت: دراگان اسکوچیچ در تماس مستمر و هماهنگی کامل با دبیرکل فدراسیون فوتبال برنامه‌های مربوطه را پیش می‌برد.‌ کادر فنی تیم ملی هم با حضور وحید هاشمیان و کریم باقری و دو دستیار دیگر فعالیت خواهند کرد. ذکر این نکته ضروری است که درباره موارد دیگر بعضا مطرح شده پیرامون تیم ملی هم اتفاق جدیدی رخ نداده و مطابق روند قبلی مباحث از طریق دبیرکل فدراسیون پیگیری میشود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha