۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۴۷
کد خبرنگار: 2712
کد خبر: 83779445
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح برخورد با رانندگان هنجارشکن در بیرجند اجرا شد

بیرجند - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: طرح برخورد با وسایل نقلیه متخلف و هنجارشکن در شهرستان بیرجند اجرا شد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید دادگر افزود: در راستای مطالبات عمومی شهروندان مبنی بر برخورد با وسایل نقلیه متخلف و هنجارشکن در سطح شهرستان بیرجند که با انجام حرکات نمایشی و تخلفات حادثه‌ساز موجب مزاحمت برای دیگر شهروندان در ساعات پایانی شب می‌شوند، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران انتظامی با تشکیل چند گروه ویژه پس از هماهنگی با مقام قضایی، شب گذشته طرح برخورد قاطع با رانندگان متخلف هنجارشکن در شهرستان بیرجند را به مرحله اجرا گذاشتند و نسبت به شناسایی رانندگان متخلف اقدام کردند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه اقدام به ‌موقع پلیس درخصوص برخورد با هنجارشکنان موجب خرسندی و رضایت شهروندان شد گفت: در این طرح ۶۳ خودرو توقیف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: پلیس در مسیر ارتقا و افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و با مخلان نظم و امنیت برابر قانون رفتار می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =