رنگرز: المپیاد در ظرفیت‌سازی استان‌های کم برخوردار نقش بسزایی دارد

تهران- ایرنا- سرپرست دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان گفت: اجرا و انجام رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر ورزش درظرفیت سازی استان‌های کم برخوردار و محروم و همچنین در باروری نرخ رشد شاخص های قهرمانی نقش بسزایی دارد.

حسن رنگرز اظهار داشت: نگاه ویژه دولت در بخش ها و مناطق محروم بر تقویت سرانه رشد و توسعه ورزش تاکید فروانی دارد و باطبع در همین زمینه وزارت ورزش و جوانان در تمامی ابعاد مدیریتی، اجرایی و حمایتی جز برنامه های مهم و الولیت دار قرار داده است.
وی اجرای المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در سال‌جاری را منوط به شرایط شیوع کرونا در سطح کشور دانست و اعلام کرد: ستاد برگزاری طبق وظیفه ذاتی خود، تمهیدات مقدمات اجرایی آن را در بخش های میزبانی، شرایط سنی ، نحوه اجرا ، مشارکت رشته ها در دستور کار قرار داده و با دقت کلیه فرآیند اجرایی آن را برنامه ریزی و پیگیر می باشد.
سرپرست دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان مراکز ورزش قهرمانی استان‌ها را به توسعه و رشد ورزش قهرمانی و حرفه ای در سطح استان و کشور اشاره کرد و گفت: مراکز قهرمانی موتور توسعه می باشد و در همین راستا باید برای ورزشکاران قهرمان و مستعد جاذبه داشته باشد تا مسیر قهرمانی تقویت شود.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =