امام جمعه تبریز: کمک‌های خیرخواهانه موجب برکت در زندگی می‌شود

تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به رزمایش کمک مومنانه در استان، گفت: کمک‌های خیرخواهانه موجب برکت در زندگی انفاق کنندگان می‌شود.

حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم روز پنجشنبه در مراسم اهدا یکهزار بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند در محله های اطراف پتروشیمی و پالایشگاه تبریز،  با قدردانی از برگزارکنندگان طرح کمک مومنانه اظهار کرد: چنین اقدامات خیرخواهانه ای موجب خیر و برکت در زندگی مردم و خیران شده و همچنین فقر را در سطح جامعه از بین می برد.

وی همچنین از مقام معظم رهبری که بانی اصلی رزمایش مومنانه و رزمایش مواسات هستند قدردانی ویژه کرد و آرزوی توفیق روز افزون و طول عمر باعزت تا حضور حضرت مهدی(عج) برای ایشان از درگاه خداوند مسالت کرد و افزود: اجرای این اقدامات خیرخواهانه در سطح کشور در سایه تدابیر رهبری است.  

درفشی مدیر عامل پتروشیمی تبریز نیز در این مراسم گفت: خداوند متعال را شاکریم که در سایه الطاف الهی و همت کارکنان این شرکت توانستیم فرهنگ احسان و نیکوکاری را با محبت و بصورت خداپسندانه با رعایت کرامت انسانی انجام دهیم.

به گزارش ایرنا، یک هزار بسته معیشتی در رزمایش همدلی و احسان مومنانه از سوی پتروشیمی تبریز در محلات اطراف پتروشیمی و پالایشگاه تبریز توزیع شد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =