بازدید مسوولان فدراسیون کشتی از امکانات میزبانی ارومیه

ارومیه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: مسوولان سازمان لیگ از امکانات ارومیه برای میزبانی مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های بازدید کرده و در جریان انجام اقدامات لازم در این خصوص قرار گرفتند.

کیومرث پورایراندوست روز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تمام تلاش مسوولان آذربایجان‌غربی، آماده‌سازی برای میزبانی از این رقابت‌های مهم است زیرا ارومیه ظرفیت بسیار خوبی برای میزبانی از مسابقات بین المللی و جهانی دارد که باید از آن استفاده کرد.

وی اضافه کرد: در بازدید مسوولان فدراسیون کشتی، وضعیت اماکن ورزشی، هتل‌ها، سیستم حمل و نقل و فرودگاه ارومیه مورد بررسی قرار گرفت و در این خصوص با مسوولان استانی بحث و تبادل نظر شد.

وی تاکید کرد: آذربایجان‌غربی به طور کامل آماده میزبانی از لیگ باشگاه های کشتی آزاد جهان است و سابقه مناسب این شهر در میزبانی، توان استان را در این خصوص می‌رساند.

به گزارش ایرنا، روز دوشنبه هفته آینده جلسه هیات رییسه سازمان لیگ کشتی تشکیل و در این نشست درباره اعطای میزبانی هفتمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام باشگاههای جهان به ارومیه تصمیم گیری خواهد شد.  

بعد از اعلام آمادگی رسمی استان آذربایجان غربی برای قبول میزبانی هفتمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام باشگاههای جهان چهارشنبه /۱۷ اردیبهشت/ مسوولان سازمان لیگ کشتی برای بازدید از امکانات ارومیه راهی این شهر شده‌ بودند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha