۵۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه روح‌الله در استان مرکزی توزیع شد

اراک - ایرنا - فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ۵۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه از سوی این نهاد انقلابی در نقاط محروم شهری و روستایی این استان توزیع شد.

سردار سرتیپ محسن کریمی روز پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، افزود: مجموع اعتبارات هزینه شده در تهیه بسته‌های معیشتی سپاه روح‌الله حدود ۴۶ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

وی ادامه داد: ۱۸ هزار و ۲۳۶ بسته از مجموع بسته‌های معیشتی از محل اعتبارات سپاه و هشت هزار بسته نیز از محل کسر حقوق کارکنان این نهاد انقلابی و بقیه با حمایت خیران تهیه و توزیع شده است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: پنج هزار و ۷۶۰ جهادگر نیز در قالب بیش از ۱۰۰ گروه جهادی در رزمایش کمک مومنانه این استان فعالیت می‌کنند.

سردار کریمی اظهار داشت: مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه سپاه روح الله نیز از شنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه جاری کلید می‌خورد.

وی در خصوص اقدامات سپاه‌روح‌الله استان مرکزی در مقابله با گسترش ویروس کرونا نیز گفت: در هر حوزه‌ای که دانشگاه علوم پزشکی از این نهاد انقلابی کمک خواسته، در اسرع وقت تامین شده است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: اجرای ۵۲۰ طرح عمرانی محرومیت‌زدایی، توزیع ۸۵۰ بسته جهیزیه به ارزش هر بسته ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیون ریال و ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی محرومان که در نتیجه سیلاب بهار پارسال محل سکونت خود را از دست دادند از مهمترین اقدامات بسیج سازندگی سپاه روح‌الله در یک سال گذشته است.

بسیج سازندگی ۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۷۸ به دستور رهبر معظم انقلاب تشکیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =