۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۵
کد خبرنگار: 2298
کد خبر: 83778205
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای سرود خیابانی در ۲۰ میدان پایتخت

تهران- ایرنا- مدیر کل کمیته امداد استان تهران از اجرای سرود خیابانی در میادین اصلی شهر تهران توسط گروه سرود ولایت خبرداد و گفت: سرود خیابانی به مدت پنج شب در ۲۰ میدان و مکان اصلی پایتخت برای شهروندان اجرا می شود.

به گزارش روز چهارشنبه کمیته امداد استان تهران، سیدابوالفضل پرپنچی به تشریح اجرای این برنامه پرداخت و گفت: یکی از وظایف اصلی کمیته امداد ترویج و اشاعه فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه است که در راستای زنده نگه داشتن سنت حسنه انقاق و همچنین اجرای طرح اطعام مهدوی، گروه سرود ولایت از امشب (۱۷اردیبهشت) به مدت پنج شب در میادین اصلی تهران(۲۰ مکان) به اجرا درخواهد آمد.

وی ادامه داد: گروه سرود ولایت از امشب از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سه میدان اصلی مناطق مختلف تهران به اجرای برنامه می پردازند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران عنوان کرد که یک گروه هشت نفره اجرای این سرود خیابانی را برعهده دارد.

پرپنچی از فرمانداری، نیروی انتظامی، پلیس راهور تهران و همه سازمان های مرتبط که نهایت همکاری را برای اجرای این سرود خیابانی داشته اند، تشکر و ابراز امیدواری کرد: با اجرای این سرود در شب های که به میلاد سراسر نور کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع) منتهی می شود، بتوان قدمی برای دستگیری از نیازمندان برداریم.

گفتنی است میادین اصلی که اجرای سرود در آنها انجام می شود به شرح ذیل اعلام می شود. ۱۷ اردیبهشت:  میدان هفت تیر، میدان ولی عصر و میدان فلسطین. ۱۸ اردیبهشت: میدان تجریش، میدان شهید تهرانی مقدم(کاج) و میدان صنعت. ۱۹ اردیبهشت: میدان هفت حوض، فلکه اول و دوم تهرانپارس. ۲۰ اردیبهشت: میدان آزادی، میدان صادقیه، پونک ۲۱ اردیبهشت: میدان امام حسین(ع)، میدان فردوسی، چهارراه ولی عصر(عج).

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها