۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۰
کد خبرنگار: 2055
کد خبر: 83777848
۰ نفر

برچسب‌ها

مشارکت بیش از ۷۰۰ کتابفروشی در طرح «بهارانه کتاب۹۹»

تهران-ایرنا- بهارانه کتاب ۹۹، با شعار «بهار کتاب همزمان با بهار دل‌ها» از ۲۰ اردیبهشت همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) تا سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، در سراسر کشور کار خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب، سیزدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها با عنوان بهارانه کتاب ۹۹ با شعار بهار کتاب همزمان با بهار دل ها با عضویت بیش از ۷۰۰ کتابفروشی از سراسر کشور از شنبه ۲۰ اردیبهشت همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) تا سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در کتابفروشی های عضو طرح در سراسر کشور کار خود را آغاز خواهد کرد.

با پایان مهلث ثبت نام کتابفروشی ها برای عضویت در این طرح ۷۱۵ کتابفروشی برای مشارکت در این طرح  اعلام آمادگی کرده‌اند که تاکنون عضویت ۶۶۲ کتابفروشی تایید شده است از این تعداد کتابفروشی تایید شده برای فروش کتاب با یارانه ۲۰ درصدی، ۵۱۵ کتابفروشی در مراکز استان و ۱۴۷ کتابفروشی از شهرستان ها هستند. همچنین ۴۳ کتابفروشی به تازگی برای مشارکت در این طرح ثبت نام کرده اند. در این طرح علاقه‌مندان می‌توانند کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و کتاب های دانشگاهی را با ۲۰ درصد تخفیف از کتاب‌فروشی‌های عضو طرح خریداری کند. همچنین، سقف مجاز خرید برای هر خریدار یکصد و ۵۰ هزار تومان است. اسامی و مشخصات کتابفروشی‌های عضو طرح بهارانه کتاب۹۹ به تفکیک هر استان بر روی سایت  قابل مشاهده است.

در «بهارانه کتاب۹۹»  به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از سوی کتابفروشی ها پوشش داده می شود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =