۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۷
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 83777685
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

همه واحدهای آموزشی روانسر در سامانه شاد عضو شدند

کرمانشاه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش روانسر گفت: تمامی ۱۶۱ واحد آموزشی این شهرستان در شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) عضو شدند.

کامران حسین زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این واحدها شامل ۱۴٨ مدرسه از مقاطع ابتدایی تا متوسطه دوم و ۱۳ مرکز پیش دبستانی است.

وی ادامه داد: تمامی ۴۶۷ کلاس آموزشی در این شهرستان در شبکه شاد فعال هستند و تمام معلم ها نیز در این سامانه عضو  و مشغول فعالیت آموزشی شده اند.

مدیر آموزش و پرورش روانسر اضافه کرد: از ۹ هزار و ۱۰۰ دانش آموز روانسری بیش از ۷۵ درصد دانش آموزان این شهرستان در شبکه شاد عضویت پیدا کرده اند و فرآیند آموزشی را از طریق این سامانه پیگیری می کنند.

حسین زاده، با بیان اینکه دانش آموزان ۲۰ مدرسه روستایی به اینترنت دسترسی ندارند، افزود: برای رفع مشکل مدارس روستایی فاقد اینترنت نامه نگاری و پیگیری های لازم انجام شده است.

وی گفت: برای دانش آموزان روستاهای فاقد اینترنت و دانش آموزانی که اولیای آنان مشکل مالی برای تهیه گوشی های هوشمند دارند، از سوی مدارس و گروه‌های آموزشی، بسته های خودآموز در قالب جزوه و لوح فشرده تهیه و توسط راهبران آموزشی و معلمان در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

مدیر آموزش و پرورش روانسر اظهار کرد: معلمان این شهرستان متناسب با نیازهای دانش آموزان، در هر شرایطی وضعیت آموزشی دانش آموزان را پیگیری می کنند.

شهرستان روانسر حدود ۹ هزار دانش آموز در پایه های مختلف تحصیلی دارد و بیش از ٨۰۰ فرهنگی در بخش های مختلف فعالیت دارند.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.