پنج‌هزار بسته معیشتی از محل موقوفات در استان مرکزی توزیع شد

اراک - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: پنج‌هزار بسته معیشتی در قالب طرح ضیافت همدلی و کمک مومنانه از محل موقوفات در نقاط مختلف این استان توزیع شد.

حجت‌الاسلام «عبدالله واحدی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی هدفگذاری شد که از این میزان تامین پنج هزار بسته به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان واگذار شد.

وی ادامه داد: اکنون تا دوازدهمین روز از ماه مبارک‌ رمضان تمامی این پنج هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۵۰ تا ۳۵۰ هزار تومان از محل موقوفات و حمایت خیران تامین و بین نیازمندان توزیع شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی بیان کرد: ۸۵۰ بسته از پنج‌هزار و بسته معیشتی شامگاه دیروز سه‌شنبه با حفظ کرامت انسانی از محل آستان مقدس امامزادگان عبدالله(ع) و آمنه‌خاتون(س) اراک در نقاط مختلف این شهرستان توزیع شد.

حجت‌الاسلام واحدی اضافه کرد: بعد از فرمایش مقام معظم رهبری در نیمه ماه شعبان و راه‌اندازی رزمایش کمک همدلانه در کشور، توزیع ۱۱۰ هزار بسته معیشتی از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در دستور کار قرار گرفت که سهم استان مرکزی از آن سه هزار و ۳۰۰ بسته ابلاغ شد.

وی ادامه داد: با حمایت خیران و استفاده بهینه از موقوفات مرتبط، توزیع سه هزار و ۳۰۰ بسته دیگر در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اظهار داشت: ارزش هر یک از بسته‌های معیشتی از ۲ میلیون و ۵۰۰ تا سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال متغیر است.

بیش از پنج هزار و موقوفه در نقاط مختلف استان مرکزی به ثبت رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =