۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۷:۰۷
کد خبر: 83777007
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

توزیع ماسک در پایانه‌های مسافربری پایتخت

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۷:۰۷
کد خبر: 83777007
توزیع ماسک در پایانه‌های مسافربری پایتخت

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران از آغاز توزیع ماسک در پایانه‌های مسافربری پایتخت از امروز(سه شنبه) خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، «امیرحسین صدیقی» در این باره گفت: بر اساس تدابیر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سازمان پایانه‌ها در راستای اقداماتی که در زمینه کاهش شیوع ویروس کرونا انجام داده بود، از امروز (سه شنبه) با همکاری وزارت صمت اقدام به عرضه ماسک‌های بهداشتی در پایانه‌های غرب، جنوب، شرق و بیهقی کرده است.

وی در ادامه با اشاره به پیش قدم شدن این سازمان در عرضه ماسک‌های بهداشتی افزود: بر اساس هماهنگی انجام شده با وزارت صمت و معاونت حمل و نقل و ترافیک ماسک های بهداشتی با قیمت مصوب در میان مراجعان و مسافران پایانه‌های مسافربری برون شهری توزیع می‌شود.

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها در ادامه با اشاره به اجرای طرح نذر سلامت در پایانه‌ها گفت: مسافران و شهروندانی که از پایانه‌ها اقدام به تهیه ماسک می‌کنند می توانند به منظور تهیه و توزیع ماسک برای افراد نیازمند و آسیب پذیر جامعه در طرح نذر سلامت نیز شرکت کنند.

صدیقی ضمن قدردانی از هموطنان در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی افزود: از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور کارکنان سازمان پایانه‌ها با حداکثر توان خود به صورت شبانه‌روزی و مستمر عملیات ضدعفونی و گندزدایی را در پایانه‌ها انجام می‌دهند و امید آن است با همیاری یکدیگر، رعایت فاصله اجتماعی، پوشش ماسک صورت و سایر دستورالعمل های وزارت بهداشت، بتوانیم زنجیره انتقال ویروس را قطع و شاهد کاهش شیوع این بیماری در کشور باشیم.

کلانشهر تهران دارای ۴ پایانه مسافربری غرب (میدان آزادی)، جنوب (خیابان خزانه)، شرق (انتهای تهرانپارس) و بیهقی (میدان آرژانتین) دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha