۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۹
کد خبرنگار: 2297
کد خبر: 83776458
۰ نفر

برچسب‌ها

خودروی حامل ۹۹ کیلو مواد مخدر در پایتخت از حرکت ایستاد

ایرنا- تهران- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۵۰ کیلو حشیش و ۴۹ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند اظهارداشت: با شکایت های مردمی مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای تهران با همکاری یکی از همدستانش به سایر شهرهای کشور مراجعه و با تهیه مواد مخدر آن را در سطح شهر توزیع می کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

 حسنوند افزود: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، متهم با همکاری یکی از همدستانش و با استفاده از یک کامیون به شهرهای جنوبی کشور مسافرت و پس از تهیه مواد مخدر در حال بازگشت به شهر تهران است.

وی گفت: با تکمیل تحقیقات پلیسی نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با رصدهای اطلاعاتی دستور قضائی مبنی بر توقف خودرو و بازرسی آن اخذ شد.

وی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران عملیات این پلیس برای دستگیری متهمان به محورهای مواصلاتی جنوب تهران اعزام شدند،ادامه داد: با رصدهای اطلاعاتی خودرو متهمان در اتوبان ساوه – آزادگان مشاهده و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد.

وی تصریح کرد: ماموران اعزامی موفق شدند در یک عملیات پلیسی کامیون متهمان را قبل از ورود به شهر تهران متوقف و در بازرسی از داخل آن ۵۰ کیلو حشیش و ۴۹ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: متهمان در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کردند و به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =