دم مسیحا، نماهنگ حوزه هنری گیلان برای قدردانی از درمانگران

رشت – ایرنا- حوزه هنری گیلان نمآهنگی با عنوان "دم مسیحا " را تولید و با انتشارش در فضای مجازی آن را به درمانگران سخت کوش سرزمینمان تقدیم کرد.

معاون فرهنگی حوزه هنری گیلان  ضمن اعلام این خبر افزود: دم مسیحا سپاس کوچکی از سوی این نهاد برای از جان گذشتگان عرصه درمان در بحران بروز یافته کرونا است.
محمد پر حلم روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا توضیح داد: نماهنگ یادشده با نمادهایی از استان و لحظاتی از جانفشانی های کادر درمان در بحران کرونا توسط جابر بهار مست به تنظیم و آهنگسازی نیما شمشادی و شعری از محمد پرحلم خوانده شده است.
در توضیح این نماهنگ آمده است: در تنهایی و در تاریکی به ناگاه آفتابی برآمده از مشرق دل ها ،نور زندگی بخشید به روزگار تیره و سرد در روزهایی که پس از حضرت باری تعالی پناهگاه مردم دم مسیحایی درمانگران سختکوش سرزمینم بود.
پرحلم اظهار داشت: از زمان بروز بحران کرونا در استان و با مستولی شدن فضای قرنطینه و خانه مانی در سطح شهر ها ،این نهاد به تهیه ،تولید و نگارش آثار فرهنگی و هنری و انتشارش در فضای مجازی روی آورد تا شاید در آن فضای سخت بتواند دمان تازه ای برای مردم این سرزمین خلق کند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =