عوارض کسب سه ماهه اصناف قرچک بخشیده شد

تهران- ایرنا- شهردار قرچک گفت: به منظور همراهی با اصناف و کسبه‌ای که به دلیل شیوع ویروس کرونا، با ضرر و زیان مواجه شدند، شهرداری قرچک نسبت به بخشودگی عوارص کسب سه ماهه نخست کلیه اصناف این شهرستان اقدام کرد.

محسن خرمی شریف روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با شیوع ویروس کرونا، موجی از همدلی و همراهی در حوزه‌های مختلف بین مردم و مسئولان به وجود آمد و بسیاری از افراد با ورود به میدان مقابله با شیوع ویروس کرونا، در برابر این بیماری ایستادگی کردند که نمونه‌ کوچکی از آن را در ضدعفونی معابر و اماکن عمومی می‌توان مشاهده کرد.
وی افزود: شهرداری قرچک نیز در راستای عمل به وظایف خود اقداماتی را در خصوص ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی، استقرار تونل‌های مکانیزه ضدعفونی خودرو و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین مردم انجام داد تا در این بسیج همگانی در مقابله با شیوع ویروس کرونا سهم داشته باشد.
شریف اظهار کرد: با توجه به تعطیلی اکثر اصناف در ایام اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و به منظور کمک به کسب و کار آنان، پیشنهاد بخشش سه ماه از عوارض کسب اصناف به شورای اسلامی ارائه شد که این پیشنهاد با موافقت اعضای شورای شهر مواجه گردید.
بیش از ۱۰ هزار واحد صنفی در مناطق مختلف شهرستان قرچک فعالیت می‌کنند.
شهرستان قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمیعت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =