محمدی: در کشتی اختلاف نظر وجود دارد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران گفت: اختلاف نظر وجود دارد اما همه باید در چارچوب فدراسیون کشتی حرکت کنیم زیرا سربلندی کشتی کشور هدف همه ما است.

«غلامرضا محمدی» روز دوشنبه در گفت‌وگویی اظهار داشت: در جلسه‌ای که دیروز (یکشنبه) به منظور بررسی چرخه انتخابی تیم ملی برگزار شد، نظرات خود را به مسوولان فدراسیون اعلام کردم.

وی افزود: قبلا هم اعلام کرده‌ام که به عنوان سرمربی تیم ملی، علی دبیر و حمید سوریان رییس و نایب رییس فدراسیون و محسن کاوه مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد همه دغدغه کشتی را داریم و معتقد به برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی هستیم.

وی در مورد جلسه ی برگزار شده در مورد بررسی چرخه انتخابی تیم ملی اظهار داشت: این جلسات برگزار می‌شود تا مسوولان فدراسیون نظرات ما را جویا شوند و در آن شان و جایگاه همه نیز حفظ می‌شود و برآیند برگزاری این جلسات این است که به یک جمع بندی برسیم و سیاست‌های فدراسیون کشتی نیز پیاده شود تا همه چیز در مجموع به نفع کشتی کشور تمام شود.

محمدی خاطرنشان کرد: به طور قطع اختلاف نظر در جزییات طرح وجود دارد و نیاز به جلسات متعدد و کار کارشناسی است. به امید خدا که این اتفاق به نحو احسن انجام شود و به نفع کشتی باشد زیرا چرخه انتخابی تیم ملی باعث ایجاد رقابت و انگیزه‌ در کشتی‌گیران می‌شود.

سرمربی تیم ملی در مورد برگزاری این جلسات از سوی فدراسیون تصریح کرد: اتفاقا این جلسات خیلی خوب است و کار کارشناسی انجام می‌شود زیرا فدراسیون به دنبال این است که این طرح پخته‌تر و کم اشتباه‌تر بشود.

محمدی در پایان گفت: این جلسات نشست‌های کارشناسی است و قطعا اختلاف نظر وجود دارد اما همه باید در چارچوب فدراسیون کشتی حرکت کنیم و حرف ما هم همین است چراکه سربلندی کشتی کشور هدف همه ما است. در جلسه دیروز نیز با کلیات موضوع کاملا موافق بودیم اما در برخی از جزییات اختلاف نظر بود که من نیز حرف‌های خود را زدم و جلسه به پایان رسید، اما به نظرم قطعا این طرح نیاز به کار کارشناسی و جلسات بیشتر دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =