علیپور: نمی‌توان به همین راحتی لیگ را تعطیل کرد

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌شود به راحتی تصمیم به تعطیلی لیگ گرفت زیرا بسیاری از تیم‌ها تاکنون برای موفقیت هزینه‌های زیادی را متحمل شده‌اند و بهتر است به جای اینکه هر کس برای خودش اظهار نظر کند، منتظر تصمیم وزارت بهداشت باشیم.

علی علیپور در خصوص درخواست برخی از مسوولان تیم‌های لیگ برتری مبنی بر تعطیلی لیگ برتر گفت: به نظر من کسانی که چنین بحث‌هایی را مطرح می‌کنند حرف‌های بیهوده و غیرمنطقی می‌زنند. مگر همینطور می‌شود لیگ را تعطیل کرد؟ تیم‌ها برای موفقیت هزینه‌های زیادی انجام دادند و نمی‌شود به این راحتی لیگ را تعطیل کرد. تیم‌هایی که خواستار تعطیلی لیگ شدند تیم‌هایی هستند که امیدی برای قهرمان شدن ندارند و این حرف‌ها را مطرح می‌کنند. آنها که می‌بینند شانسی برای قهرمانی ندارد می‌خواهند جلوی قهرمانی ما را هم بگیرند.

وی ادامه داد: تیم‌ها در لیگ دسته اول کلی هزینه کردند تا به لیگ برتر بیایند و از طرفی برخی از تیم‌ها در لیگ برتر برای نیافتادن تلاش می‌کنند. مگر می‌شود این قدر راحت زحمات این تیم‌ها را هدر داد؟ مسوولان تصمیم گیرنده نباید تحت تاثیر این حرف‌ها قرار بگیرند. الان می‌بینیم که خیلی از مشاغل راه افتاده‌اند و مردم در سطح شهر در رفت و آمد هستند. یعنی فوتبال بازی کردن از رفت و آمد مردم خطرناک‌تر است؟ تا جایی که من در اخبار خواندم قرار است تا چند روز دیگر اماکن مذهبی و سایر مشاغل هم فعالیت خود را آغاز کنند. حالا اگر تیم‌ها بدون تماشاگر با هم بازی کنند چه اتفاق بدی می‌افتد؟ متاسفانه تیم‌هایی اصرار به تعطیلی لیگ دارند که شانسی برای قهرمانی ندارند و می‌خواهند کلا بازی‌ها تعطیل شود. پس حق بقیه تیم‌ها چه می‌شود؟

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس افزود: ما منتظر تصمیم مسوولان امر هستیم و تابع قانون. اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند ما حاضریم و اگر قرار است لیگ هم تعطیل شود باید پرسپولیس قهرمان شود. در صورت تعطیلی لیگ باید مثل لیگ بلژیک و فرانسه تیم صدرنشین را قهرمان اعلام کنند. فاصله امتیازی ما از رقبا یکی دو امتیاز نیست و ۱۰ امتیاز بالاتریم. برای ما هم سلامتی مردم در اولویت است اما اگر قرار است لیگ تعطیل شود باید پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند.

علیپور خاطرنشان کرد: در اخبار تلویزیون دیدم که رییس جمهوری گفت اماکن ورزشی به‌تدریج فعالیت خود را آغاز می‌کنند. ما برای هر شرایطی آماده هستیم. بهتر است به جای اینکه هر کسی برای خودش نظری بدهد منتظر تصمیم وزارت بهداشت باشیم. ما اصراری به برگزاری بازی‌ها نداریم اما اگر قرار به تعطیلی است باید پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند. اگر هم بازی‌ها ادامه داشت که ما برای قهرمان شدن می‌جنگیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =