توزیع  ۵۰۰ بسته اقلام معیشتی به نیازمندان ازسوی نیروی دریایی ارتش در کنارک

چابهار- ایرنا- فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی ارتش مستقر در کنارک گفت: رزمایش بزرگ کمک های مومنانه در قالب توزیع ۵۰۰ بسته اقلام معیشتی در بین نیازمندان شهرستان کنارک انجام شد.

امیردریادار دوم مصطفی تاج‌الدینی روزدوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همدلی و کمک کارکنان و خانواده‌های منطقه سوم نداجا در تهیه و توزیع  اقلام معیشتی به نیازمندان شهرستان کنارک ستودنی است.

وی افزود: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و کمک به اقشار نیازمند و کم درآمد، رزمایش کمک و همدلی مومنانه با توزیع بیش از ۵۰۰ بسته معیشتی هرکدام به ارزش ۳۰۰ هزار تومان در سطح مناطق محروم شهرستان کنارک اجرا شد.

فرمانده منطقه سوم نداجا با تأکید بر اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در اجرای فرامین مقام معظم رهبری همیشه پیش قدم است، یادآور شد: نیروی دریایی ارتش مستقر در جنوب سیستان وبلوچستان با همکاری و مشارکت مردم و گروه‌های جهادی رزمایش کمک مومنانه را از نیمه شعبان آغاز و ان‌شالله این مسیر الهی را ادامه خواهد داد.

وی افزود: منویات فرماندهی معظم کل قوا در برهه‌های حساس، راهگشای تمامی مشکلات جامعه بوده و بر همین اساس لازم است تا تمام تلاش خود را برای تحقق منویات رهبری بکار گیریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =