نماینده منتخب یزد: اعتبارات پلیس باید افزایش یابد

یزد- ایرنا - نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با تخصیص اعتبارات لازم و کافی برای نیروی انتظامی در مجلس شاهد ارتقای منزلت پلیس در جامعه و اذهان عمومی باشیم.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس ، محمدصالح جوکار در دیدار با فرمانده انتظامی  یزد با بیان اینکه برخی از قوانین کشور نیاز به اصلاح دارد افزود: در این خصوص کارشناس‌های پلیس باید ضعف‌های قانونی را بررسی، جمع بندی و برای اصلاحات لازم به نمایندگان مجلس اعلام کنند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای نیروی انتظامی ادامه داد: امنیت از مهمترین نیازهای جوامع بشری است که در کشور ما به سادگی به دست نیامده است .

نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس با بیان اینکه مجلس یازدهم متفاوت تر از گذشته خواهد بود  خاطر نشان کرد: باید با یک انقلاب درونی و با وحدت و همدلی در رفع مشکلات مردم تلاش کنیم.

جوکار با اشاره به ماموریت گسترده ناجا گفت: کمبودهای زیادی پیش روی ناجا است و در این راستا نهادهای دیگر مسوولیت دارند که برای ایجاد امنیت پایدار پای کار بیایند و کمک کار پلیس باشند.

همچنین  فرمانده انتظامی یزد با ارائه گزارشی با بیان اینکه استان دارای شرایط ویژه ای از لحاظ جغرافیایی است گفت: تدین مردم می‌طلبد که مسوولان  برای حراست و حفظ حقوق مردم توجه ویژه ای به این استان داشته باشند.

سرتیپ محمدرضا میرحیدری با اشاره به مشکلات ترافیکی جاده‌های استان  خاطر نشان کرد :در بحث ترافیکی جاده‌های استان دارای مشکلات بسیار زیادی است که باید در این خصوص برنامه ریزی‌های لازم صورت گیرد.

وی با  اشاره به نقش بی بدیل پلیس یزد در مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر گفت: پلیس تلاش دارد در بحث مبارزه با قاچاق کالا مجاهدانه در حراست از حقوق مردم ایفای نقش کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =