۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۵۱
کد خبرنگار: 3056
کد خبر: 83774909
۰ نفر

برچسب‌ها

هیچکدام از بازیکنان بایرن مونیخ کرونا ندارند

تهران- ایرنا- با آزمایش‌هایی که پیش از شروع تمرینات بایرن مونیخ، از بازیکنان این تیم گرفته شد، تست کرونا همه آن‌ها منفی اعلام شد.

به گزارش نشریه بیلد آلمان،  نتیجه تست کرونا همه بازیکنان و اعضای کادر فنی بایرن‌مونیخ منفی است. این آزمایش‌ها بعد از اجازه دولت آلمان به باشگاه‌های فوتبال برای بازگشت به تمرینات با رعایت نکات بهداشتی، از بازیکنان و کادر فنی بایرن گرفته شد.

تا کنون همه باشگاه‌های بوندس‌لیگا روز جمعه تست‌های کرونا را پشت سر گذاشته‌اند و در روزهای گذشته باشگاه کلن جواب آزمایش سه نفر از اعضایش را مثبت اعلام کرده بود که ۲ نفر از آن‌ها بازیکن تیم بودند.

این موضوع در حالی مطرح شده که مدیران بوندس‌لیگا قصد دارند ادامه فصل این لیگ را از تاریخ ۲۶ اردیبهشت شروع کنند،  هر چند بر سر تاریخ قطعی هنوز تصمیمی گرفته نشده و بیلد می‌گوید چهارشنبه آینده در جلسه مهمی که در این مورد برگزار می‌شود، تاریخ دقیق شروع دوباره فصل مشخص خواهد شد.

بیلد می‌گوید تا زمان شروع دوباره بوندس‌لیگا هر چند روز یکبار از همه اعضای تیم‌ها تست کووید ۱۹ گرفته خواهد شد تا ریسک ابتلای آن‌ها به کرونا کاهش یابد.  آزمایشگاه‌های ویژه‌ای برای  تیم‌های بوندس‌لیگایی اختصاص یافته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =