مستاجران شهرداری دزفول از پرداخت اجاره بها معاف شدند

دزفول- ایرنا- شهردار دزفول گفت: مستاجران شهرداری دزفول از اسفندماه گذشته تا ۱۵ اردیبهشت سال جاری با هدف حمایت از کسبه در شرایط رکود بازار ناشی از شیوع کرونا از پرداخت اجاره بها معاف شدند.

محمد علی دوائی فر روز دوشنبه به رسانه‌های دزفول اعلام کرد: اصناف مستاجر شهرداری در این مدت مشمول بخشودگی می‌شوند و با توجه به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر ادامه تعطیلی برخی مشاغل پرخطر، بخشودگی اجاره بها برای این دسته از مشاغل نیز تا بازگشایی کسب و کار آنان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به خطر افتادن سلامت شهروندان ضروری است با وحدت و همدلی بین مردم، دستگاه‌ها و نهادهای مختلف تا ریشه کن شدن این ویروس منحوس تلاش کرد.

شهردار دزفول با قدردانی از تلاش‌های نهادهای دولتی و مردمی، گروه‌های جهادی و بسیجیان در مبارزه با ویروس کرونا گفت: طی ۲ ماه اخیر نیروهای شهرداری دزفول در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکردند و تمام توان خود را تا ریشه کن شدن این ویروس به کار گرفتند و این روند را ادامه خواهند داد.

طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت ٩٧٦ بیمار جدید مبتلا به کووید ١٩ روز گذشته در کشور شناسایی شد و تعداد بیماران مبتلا به کرونا به ۹۷ هزار و ۴۲۴ نفر رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =