۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۱۶
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83774400
۱ نفر

برچسب‌ها

مدیر برتر جهادی آموزش و پرورش استان البرز معرفی شد

کرج - ایرنا- درنشست طرح سپاس معلم بسیجیان فرهنگی البرز، مرادمالمیر به عنوان مدیربرتر جهادی آموزش و پرورش این استان معرفی شد.

مسوول سازمان بسیج فرهنگیان استان البرزعصر یکشنبه دراین آیین گفت: طرح سپاس معلم به مناسبت هفته نکوداشت معلم و به یاد شهید سردارحاج قاسم سلیمانی و با هدف قدردانی از همت والای معلمان درفرآیند آموزش و تربیت دانش آموزان در این استان درحال اجرا است.

مجتبی آمرکاشی با اشاره به اینکه معلمان نقش مهمی درحفظ و اعتلای فرهنگ جامعه دارند، افزود: تمام کسانی که درسنین جوانی تربیت یافتند وجان خود را در دفاع از خاک کشور از دست می دهند، این ها تربیت یافته همین مدارس هستند.

وی خاطرنشان کرد: معلمان درانتقال فرهنگ ایثار، فداکاری، شهادت، آموزش و تربیت دانش آموزان نقش ارزنده ای دارند، یادآورشد: امام خمینی (ره) نیز نقش معلمی را نقش انبیا معرفی کردند.

وی بیان داشت: معلمان خالصانه و صادقانه و بدون هیچ چشمداشتی در راه عزت و اقتدار کشور گام بر می دارند و شایسته تجلیل و قدردانی هستند.

آمرکاشی تصریح کرد: معلمان درجامعه ما نقش مهمی درتربیت دانش آموزان دارند و باید همواره با جدیت در انجام این رسالت خطیر نقش آفرین باشند.

وی یادآورشد: دراین طرح یادآوری می کنیم که احترام به جایگاه معلم و فرهنگی در رشد و تعالی و پیشرفت جامعه تاثیر گذار است و باید در راستای رفع مشکلات معیشتی و رفاهی این قشر تلاش شود.

وی اضافه کرد: دراین طرح یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش آموز دراستان البرزگرامی داشته می شود.

مسوول سازمان بسیج فرهنگیان استان البرزادامه داد: درپی شیوع بیماری کرونا، اولین کارگاه تولید ماسک ازسوی آموزش و پرورش ناحیه ۴ کرج با مشارکت معلمان و دانش آموزان بسیجی دراستان راه اندازی شد.

وی اظهارداشت: فرهنگیان جهادی این ناحیه با راه اندازی کارگاه های تولید ماسک یاریگر متولیان امر سلامت در مبارزه و ریشه کنی با ویضافه کرد:روس کرونا شدند.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه ۴ کرج نیز دراین نشست گفت: درکارگاه این ناحیه طی دو ماه گذشته روزانه ۲ هزار ماسک تولید شده است.

مراد مالمیرافزود: با هماهنگی های صورت گرفته این ماسک ها پس ازتولید، استریل شده و با نظارت ستاد مبارزه با کروناویروس برای استفاده همکاران فرهنگی، دانش آموزان و دانشگاه علوم پزشکی توزیع می شود.

وی درادامه به آیین نکوداشت مقام معلم به صورت فضای مجازی دراین ناحیه اشاره و خاطرنشان کرد: دردبیرخانه ستاد معلم  ۲۳۵ پرونده مورد بررسی قرارگرفت که ۵ نفر به عنوان معلمین شاخص استانی و ۶۱ نفر به عنوان معلمین شاخص منطقه ای معرفی شدند.

وی تصریح کرد: امسال با توجه به شاخص های اختصاصی دربخش تالیف کتاب  نیز ۱۷ اثر به دبیرخانه  ستاد مقام معلم برای شرکت درجشنواره کتاب ارسال شد.

دراین نشست ازمدیرآموزش و پرورش ناحیه ۴ کرج به عنوان مدیربرترجهادی درحوزه آموزش و پرورش استان البرز با اهدا گل و لوح تقدیرشد.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز دارد که یک سوم آن درآموزش و پرورش ناحیه ۴ کرج تحصیل می کند.

آموزش و پرورش استان البرز ۸ ناحیه و منطقه آموزشی با ۲۶ هزار فرهنگی شاغل دارد.

۱۲ تا ۱۹ اردیبهشت ما به نام هفته نکوداشت معلم نامگذاری شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha