پویش رسانه‌ای خبرنگاران همدل در استان بوشهر آغاز شد

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان بسیج رسانه بوشهر گفت: در اجرای دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر همدلی، مواسات و کمک مومنانه پویش رسانه‌ای خبرنگاران همدل در این استان آغاز شد.

عبدالله نجفی روز یکشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: در حالی که رسانه‌های انقلابی استان بوشهر با حضور منسجم، آگاهانه و هدفمند به عنوان بازوی مهم خبری در جبهه اطلاع رسانی و ارتقای سطح سواد رسانه‌ای مردم برای مقابله با کرونا خوش درخشیده‌اند، این بار در جبهه‌ای دیگر به یاری نیازمندان می‌شتابند.

وی اضافه کرد:  با آغاز و شیوع ویروس کرونا، شاهد گرفتاری‌های بخشی از مردم در موضوع معیشت هستیم که خبرنگاران بسیجی هم استانی به دعوت رهبر معظم انقلاب به همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه لبیک گفتند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر افزود: در رزمایش کمک مومنانه، رسانه‌های استان بوشهر با فکرهایی انقلابی و انگیزه‌ای جهادی به پویش ملی خبرنگاران همدل پیوسته و خود نیز به اندازه توان و وسع مالی همدلانه شرکت کرده‌اند.

نجفی ادامه داد: این پویش ملی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و در آن رسانه‌های انقلابی استان بوشهر بار دیگر در خط مقدم یاری و کمک‌رسانی به مردم قرار می‌گیرند.

وی یادآور شد: در این پویش، خبرنگاران همدل با ارسال عدد یک به سامانه ۶۶۰۰۰۰۰۹۸، به این پویش می‌پیوندند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر ادامه داد: برای دریافت کمک‌های نقدی، شماره حساب ۹_۰۶۰۶۲۰۲۹_۷۵۸۶_۱۸۱۳ نزد بانک انصار به نام گروه جهادی شهدای رسانه و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۹۷۰۴۸۴۸۹ به این امر اختصاص یافته‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =