کمک مومنانه بسیج شهرداری کرج با توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی

کرج - ایرنا - همزمان با نهمین روز از ماه مبارک رمضان، بسیج شهرداری کرج در نخستین مرحله رزمایش «کمک مومنانه» خود اقدام به تهیه و توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی در مناطق محروم و کم برخودار کرج کرد.

فرمانده بسیج شهرداری کرج روز یکشنبه در حاشیه رزمایش کمک مومنانه در جمع خبرنگاران گفت:پیش از این رزمایش ۱۱۰۰ بسته معیشتی در شب عید نوروز در مناطق محروم توزیع کردیم و مرحله اول رزمایش کمک مومنانه پس از فرمان مقام معظم رهبری را امروز اجرا می کنیم.

سرهنگ پاسدار غلام قربانی افزود: علاوه بر آن بسیج شهرداری کرج ۲۰۰ گان بیمارستانی را با آخرین متد تهیه و همراه با ماسک های بهداشتی تحویل کادر درمانی بیمارستان شهید رجایی کرج کرده است.

وی اظهار داشت: همچنین مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع)‌با توزیع ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ بسته معیشتی انجام و مرحله سوم آن نیز در روز عید سعید فطر اجرا خواهد شد.

مردم استان البرز پس از فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر «همدلی، مواسات و کمک مومنانه» در قالب اقشار مختلف اعم از بسیجی، خیر، ‌جهادگر و... تاکنون ده ها هزار بسته معیشتی در بین افراد و صاحب اصناف آسیب دیده از محل کرونا، نیازمندان و محرومان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تهیه و توزیع کرده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =