میامی در استان سمنان در وضعیت سفید کرونایی است

سمنان- ایرنا- جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان گفت: شهرستان میامی، در تقسیم‌بندی ستاد ملی مبارزه با کرونا بر اساس میزان تهدید این ویروس، در وضعیت سفید و کم‌خطر قرار گرفت.

حبیب‌الله خجسته‌پور روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس تقسیم‌بندی ستاد ملی مبارزه با کرونا، میامی تنها شهرستان در وضعیت کم‌خطر و سفید استان سمنان اعلام شده است.

وی بیان کرد: سه شهرستان سمنان، مهدیشهر و دامغان در وضعیت زرد و بقیه شهرستان‌های این استان در وضعیت قرمز قرار دارد.

جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان تصریح کرد: چگونگی گشایش در امور آموزش‌ و پرورش، برگزاری مراسم شب‌های قدر و بازگشایی مساجد و اماکن متبرکه، در شهرستان‌های کم‌خطر مورد بررسی قرار گرفت و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

شیوع کرونا اواخر دسامبر گذشته(آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و تا به حال دست سه میلیون نفر را در جهان مبتلا کرده است، طبق اعلام ظهر امروز رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون ۹۷ هزار و ۴۲۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶۲۰۳ نفر رسید.

از آغاز شیوع این ویروس در جهان، خبرهای مربوط به آن در صدر اخبار دنیا قرار دارد و  این ویروس با درنوردیدن بسیاری از کشورها،  مکان های عمومی زیادی را در شهرهای مختلف دنیا به تعطیلی کشانده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =