برنامه‌های سوادآموزی در شبکه شاد اجرا می‌شود

تهران- ایرنا- رییس سازمان نهضت سوادآموزی از حضور برنامه‌ای سوادآموزی در شبکه اجتماعی شاد خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی، شاپور محمدزاده  همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم در سومین جلسه شورای معاونان ومدیران سازمان افزود: مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در پیام خود به مناسب دوازدهم اردیبهشت ماه فرمودند؛ کار بزرگ معلمان آموزشی، شکوفا سازی استعداد برای ارزش های متعالی است. بنابراین ما معلمان بایستی قدر خود را بدانیم و با جان و دل و عشق به فرزندان این آب و خاک خدمت کنیم.

رییس سازمان نهضت سوادآموزی درباره گزارش تهیه شده در خصوص ضوابط بودجه سال ۱۳۹۹ گفت: با توجه به اعتبار تخصیصی وضعیت بودجه در سال جاری نسبت به سال گذشته خوب نیست و لازم است سازمان و معاونین سوادآموزی استان ها حداکثر صرفه جویی هزینه ای را در اولویت داشته باشند و همچنین به گونه ای برنامه ریزی شود که با تقویت و نظارت، کیفیت آموزشی را بالا ببریم.

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: بایستی امسال ارتباط مستمر با سازمان برنامه و بودجه داشته باشیم و فعالیت ها خوب و متقن تببین شوند و با شفاف سازی هر چه بیشتر در فعا لیت های حوزه سوادآموزی امید است اعتبار قابل قبولی را برای فعالیت های سوادآموزی جذب کنیم.

محمدزاده از تمام مدیران خواست ضوابط بودجه سال ۱۳۹۹ را با دقت بررسی و مطالعه کنند و اگر نکته و نظری داشتند به واحد تخصصی منعکس کنند تا با کار آمدن کردن و بهینه سازی بودجه سال ۱۳۹۹ ، آموزش قابل قبولی را شاهد باشیم.

محمدزداه درباره جلسه مشترک هفته آتی مدیران با معاونین سوادآموزی استانها به صورت ویدیو کنفرانس نیز گفت: شایسته است برای برگزاری مطلوب جلسه به صورت ویدئو کنفرانس تمام زمینه های برقراری ارتباط با دقت فراهم شود.

وی افزود: همچنین سیاست های سال ۱۳۹۹ و نامه حجم ابلاغی سال جاری از مستند سازی دریافت و برای ابلاغ در آن روز آماده باشد.

رییس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: حضور برنامه ای سوادآموزی در شبکه اجتماعی شاد را پیگیری کردیم که مقام عالی وزارت موافقت خود را اعلام و تاکید کرد که در اسرع وقت اقدام شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =