۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۸
کد خبرنگار: 2055
کد خبر: 83773908
۰ نفر

برچسب‌ها

جشنواره ادبی «آفتابگردان» تمدید شد

تهران-ایرنا- دبیر جشنواره ادبی «آفتابگردان» از تمدید مهلت ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره تا ۱۵ مرداد ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب، مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی آفتابگردان ویژه موضوعات سالمندی تا ۱۵ مرداد تمدید شد.

داوود ملکی صیدآبادی دبیر اولین دوره جشنواره ادبی آفتابگردان گفت: با عنایت به اینکه موضوع سالمندی از موضوعات بسیار مهمی است که اگر مورد توجه ویژه قرار نگیرد، قطعا به مسئله و یا حتی معضل سال‌های آینده کشور تبدیل خواهد، این جشنواره توسط بنیاد فرهنگ‌سالمندی برنامه‌ریزی شده و با حمایت موسسه خانه‌کتاب و اداره کل سلامت شهرداری تهران در حال اجرا است.

وی ادامه داد: با شیوع بیماری کرونا متاسفانه بسیاری از برنامه‌های فرهنگی کشور تحت الشعاع حواشی این مسئله قرار گرفت که جشنواره ادبی آفتابگردان هم جزء همین برنامه‌ها بود. لذا شورای سیاستگذاری این جشنواره به این نتیجه رسید که جهت بالا بردن سطح مشارکت جامعه ادبی در این جشنواره و همچنین جلب توجه افکارعمومی مردم به این بخش، مهلت دریافت آثار را تا ۱۵مردادماه تمدید کند.

ملکی در خصوص جوایز این جشنواره بیان کرد: همانطور که قبلا نیز اطلاع‌رسانی شد آثار این جشنواره در ۴ قالب داستان‌کوتاه سه هزار کلمه‌ای (هر نویسنده حداکثر ۲ اثر)، داستانک و کاریکلماتور (هر نویسنده حداکثر سه اثر) و خاطره‌نویسی سالمندان (چهار هزار کلمه. هر نویسنده یک اثر) طراحی شده است. اسامی هیئت داوران این جشنواره به زود اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق ایمیلaftab@salmandiran.ir یا به آدرس پستی تهران، خیابان مطهری، پلاک ۱۴۵، طبقه سوم، کد پستی ۱۵۷۶۶۳۷۶۳ ارسال یا در وب سایت بنیاد فرهنگ سالمندی به نشانی، اینجا  بارگذاری کنند. همچنین علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق شماره  ۰۹۰۳۱۲۳۶۰۹۴ در  شبکه‌های اجتماعی به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =