۸۰ تن گوشت سفید و قرمز در استان مرکزی توزیع شد

اراک - ایرنا - مدیرکل پشتیبانی امور دام استان مرکزی گفت: ۸۰ تن گوشت سفید و قرمز به منظور جلوگیری از افزایش قیمت و تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در این استان توزیع شد.

« نادر مومنی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۵۰ تن گوشت قرمز با قیمت ۳۸۰ هزار ریال و ۳۰ تن گوشت مرغ با قیمت مصوب ۱۱۶ هزار ریال از سوی اداره کل پشتیبانی امور دام استان مرکزی با قیمت مصوب در استان توزیع شد.

وی ادامه داد: توزیع ۲۸۰ تن گوشت قرمز و ۴۵۰ تن گوشت مرغ با قیمت مصوب تنظیم بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت این کالاها تا پایان ماه مبارک رمضان در دستور کار اداره کل پشتیبانی امور دام استان مرکزی قرار دارد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان مرکزی خاطرنشان کرد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف می توانند با دریافت معرفی‌نامه از سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان نسبت به دریافت گوشت و مرغ از این اداره کل و توزیع با قیمت مصوب در بین مردم اقدام کنند.

مومنی گفت: اکنون گوشت مرغ و گوشت قرمز به میزان کافی در سردخانه‌های اداره کل پشتیبانی امور دام استان مرکزی ذخیره سازی شده و مشکلی در تامین این کالاها در استان وجود ندارد.

استان مرکزی با تولید حدود ۵۴ هزار تن گوشت سفید، ۵۳ هزار تن تولید گوشت قرمز، ۳۲۰ هزار تن شیر، حدود ۴۱ هزار تن تولید تخم مرغ از جایگاه ویژه ای در بخش دامداری کشور برخوردار است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =