۲۵ اردیبهشت پایان مهلت شرکت در مسابقه خاطره‌نویسی من و کرونا

 تهران- ایرنا- معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران گفت: دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در مسابقه خاطره‌نویسی من و کرونا در دانشگاه‌های تهران، تجربیات و خاطرات خود را در قالب طنز و رئال تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۹ ارسال کنند.

به گزارش روز یکشنبه سازمان جهاددانشگاهی تهران، جمال رحیمیان اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه‌های تهران که علاقه‌مند شرکت در مسابقه خاطره‌نویسی من و کرونا هستند، می‌توانند تجربیات و خاطرات خود را در قالب طنز و رئال حداکثر در ۲۰ صفحه A۴ تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۹ به آدرس farhangijut@chmail.ir ارسال کنند.
وی ادامه داد: این مسابقه ۹ منتخب خواهد داشت که هم‌زمان با عید سعید فطر در مراسمی از برگزیدگان تقدیر می‌شود. به ۳ اثر برگزیده ۳ میلیون ریال و به ۶ اثر قابل تقدیر یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال هدیه نقدی اهدا می‌شود.
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران تاکید کرد: شیوع ویروس کرونا در کنار سختی‌ها و تلخی‌های بسیاری که دارد،‌ جنبه‌ها و نکات مثبتی هم داشته است. دانشجویان در روزهای شیوع کرونا و گسترده‌شدن قرنطینه‌های خانگی این فرصت را خواهند داشت که آثار خود را تنظیم و ارسال کرده و با دانشجویان دانشگاه‌های تهران رقابت کنند.
رحیمیان افزود: روحیه ایثار و فداکاری پرستاران، کادر پزشکی و فعالان امور بهداشت و درمان کشور در این‌روزها تصاویر زیبایی را خلق کرد که پس از غلبه بر این ویروس، از اذهان پاک نخواهد شد و عظمت و شکوه آن در خاطر و خاطره‌ها باقی خواهد ماند.
وی تصریح کرد: دانشجویان می‌توانند با ارسال آثار خود در این مسابقه خاطرات زیبا را ماندگار کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha