خیر اشنویه‌ای ۱۱۳ کارت هدیه بین نیازمندان توزیع کرد

مهاباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام‌خمینی (ره) اشنویه گفت: یکی از خیّران این شهرستان، ۱۱۳ کارت هدیه به ارزش ۳۹۴ میلیون ریال بین نیازمندان این شهرستان توزیع کرد.

سامان چیانه روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از خیّران نیک‌اندیش این شهرستان با حضور در کمیته امداد امام (ره) این شهرستان به پیشنهاد خود خواستار مساعدت و یاری رساندن به برخی از خانواده‌های تحت پوشش این نهاد در ماه مبارک رمضان شد.

وی افزود: این خیّر که نخواست نامش فاش شود، ۳۹۴ میلیون ریال را جهت اطعام نیازمندان در ماه مبارک‌رمضان در قالب کارت هدیه بین ۱۱۳ خانوار نیازمند تحت پوشش این نهاد توزیع کرد.

وی با قدردانی از این خیّر و تمامی خیّران این شهرستان ادامه داد: بالغ بر یک میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال کمک در قالب بسته‌های غذایی و کارت هدیه و سایر اقلام از آغاز ماه مبارک رمضان تاکنون بین نیازمندان زیرپوشش این نهاد در اشنویه توزیع شده ‌است.

از ابتدای شیوع بیماری کرونا در این شهرستان و تعطیلی بازار و محل کسب و کار مردم بیش از هزار ۵۰۰ بسته غذایی نیز در این شهرستان در بین نیازمندان و خانواده‌های بی‌بضاعت توزیع شده است.

شهرستان اشنویه با ۷۴ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد؛ هم‌اکنون ۲ هزار و ۷۹۶ خانوار با جمعیت بیش از ۶ هزار و ۴۶۱ نفر در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

این شهرستان مرزی دارای ۷۴ روستا و ۲ بخش مرکزی و نالوس است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =