۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۸
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 83772923
۰ نفر

برچسب‌ها

سلطانی‌فر: ناظمی از وزارت ورزش جدا نمی‌شود

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: مازیار ناظمی از وزارت ورزش و جوانان، جدا نمی‌شود بلکه به عنوان مشاور امور رسانه‌ای در کنار این مجموعه انجام وظیفه خواهد کرد.

مسعود سلطانی‌فر، در آیین تکریم از تلاش‌های ناظمی و معرفی کاوه احمدی، کار در روابط عمومی را مسوولیتی خطیر یاد کرد و اظهار داشت: مازیار ناظمی در طول ۶ سال و نیم گذشته با تجربه، تخصص و وفاداری تلاش ویژه‌ای در جهت حفظ منافع این وزارتخانه و تو سعه ورزش داشتند.

وی در ادامه افزود: ناظمی به عنوان مدیر روابط عمومی با شرایط کنونی و شلوغی ورزش در برقراری ارتباط بین جامعه ورزش، جامعه رسانه توانستند پل ارتباطی مستحکم‌تری بر قرار کنند.

وزیر ورزش و جوانان توضیح داد: به این نتیجه رسیدیم که مازیار ناظمی با بیش از ۶ سال و نیم تجربه، تخصص، تحصیلات بالا و کارنامه و سابقه قابل قبول در حوزه ورزش باید در مسیر امور اجرایی ورزش قرار بگیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: تخصص و تبحر وی در بحث ارتباط و تعامل اثرگذار به عنوان یک ویژگی مثبت می‌تواند در بحث توسعه ورزش بسیار کمک کننده باشد و ما باید از این فرصت بهره می‌گرفتیم.

مسعود سلطانی‌فر تاکید کرد: مازیار ناظمی از وزارت ورزش و جوانان، جدا نمی شود بلکه به عنوان مشاور امور رسانه‌ای در کنار این مجموعه انجام وظیفه خواهند کرد.

وی در پایان از کاوه احمدی به عنوان فردی متخصص در امر رسانه و تعاملات در این حوزه نام برد و اظهار داشت: با پیوستن به این مجموعه ضمن بهره‌مندی از تجربیات ایشان بسیار امیدواریم که آقای احمدی  منشا اثر خیر برای ورزش کشور باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =