۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۹
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83772801
۱ نفر

برچسب‌ها

رجبی: مجیدی نباید برای استقلال خط‌ و نشان بکشد

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال، گفت: «فرهاد مجیدی» به‌عنوان سرمربی نباید برای باشگاه خط و نشان بکشد و در همه امور دخالت کند.

«رضا رجبی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: اکنون «احمد سعادتمند» به‌عنوان مدیر عامل استقلال، نقش پدر خانواده را دارد و همه باید از او تمکین کرده و به باشگاه کمک کنند.

وی با ابراز ناراحتی از رفتار سرمربی استقلال، ادامه داد: مجیدی را دوست دارم، چرا که بارها دل هواداران را شاد کرده است اما رفتار او باید با حرفش یکی باشد. او حق ندارد درباره بالا تا پایین باشگاه نظر بدهد و خط و نشان بکشد.

رجبی گفت: وقتی سرمربی، چند روز قبل به تهران بازگشته، باید به باشگاه می‌آمد تا با مدیرعامل دیدار و برای رفع مشکلات کمک کند. در یکی از همین باشگاه‌های لیگ برتری، سرمربی از جیب خودش به بازیکنان در شب عبد پول پرداخت کرد و سپس پولش را از باشگاه گرفت. اکنون که استقلال در شرایط بحرانی است، همه باید کمک کنند و جلوی لطمه خوردن را بگیرند.

بازیکن سال‌های دور استقلال، گفت: همان‌طور که از مجیدی در زمانی که به تیم ملی دعوت نمی‌شد حمایت کردم و مقابل فدراسیون ایستادم، اکنون از او انتقاد می‌کنم.

وی افزود: البته این مساله را هم قبول ندارم که پیشکسوتان به دیدار مدیرعامل رفته و عکس یادگاری را پخش کنند. کمک کردن نیازی به تبلیغ ندارد.

رجبی اظهار داشت: مشکلات همه جا وجود دارد و مردم مشکلات مالی زیادی دارند. نمی‌توانم قبول کنم که بازیکن حرفه‌ای استقلال برای چهار ماه پول نداشته باشد. اینکه بازیکن پولش را نگرفته و سرمربی قهر کند و برود، کار خوبی نیست.

وی افزود: اینکه بازیکن بگوید به عشق مردم در استقلال مانده‌ام، واقعیت ندارد. همه اینها از پولشان نمی‌گذرند و برای یکبار هم که شده ثابت کنند به خاطر مردم در استقلال هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =