۴۵ سالگی فوتبالیستی که خورشید جذابیتش غروب نمی‌کند

تهران- ایرنا- دیوید بکام، ستاره اسبق تیم ملی انگلستان و باشگاه‌های منچستریونایتد، رئال مادرید، گلکسی، میلان و پاری‌سن‌ژرمن، ۴۵ ساله شد.

دوم «می» ۴۵ سال قبل، پسری در منطقه لیتون استون لندن به دنیا آمد که قرار بود یکی از بزرگترین فوتبالیست‌های تاریخ بریتانیا شود. قرار بود مثل جورج بست در خارج از زمین هم به اندازه داخل مستطیل سبز، جذاب باشد و دلبری کند اما سرنوشت بدی نداشته باشد.

دیوید بکام، ستاره اسبق تیم‌های منچستریونایتد، رئال مادرید، گلکسی آمریکا، میلان ایتالیا و پاری‌سن‌ژرمن فرانسه امروز(شنبه) ۴۵ ساله شد. شماره هفت فراموش نشدنی تیم ملی انگلیس که ابتدا در جام جهانی ۹۸ منفور شد و در ادامه به بازوبند کاپیتانی رسید و محبوبیتی فراوان را به ارمغان آورد. دایره محبوبیت پسر خوش‌چهره انگلیسی به خارج از مرزهای بریتانیا کشیده شد. طرفدارانش از هر قشر و جنسی بودند و همچنان هستند. بکام روز به روز زیبایی‌اش بیشتر می‌شود و انگار قرار است خورشید جذابیتش هیچ‌وقت غروب کند.

دیوید با استایل کم‌نظیرش هنگام زدن ضربات ایستگاهی با ۵۲۳ بازی باشگاهی و ۹۷ گل زده کفش‌هایش را آویخت. وقتی که ۱۱۵ بازی ملی و ۲۷ گل زده در کارنامه خود داشت. او حالا به مدیریت یک باشگاه روی آورده است و به زودی خبرهای زیادی از او و باشگاهش خواهیم شنید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha