۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۷
کد خبرنگار: 2469
کد خبر: 83772460
۰ نفر

برچسب‌ها

شرکت‌های دانش‌بنیان از لیزینگ صادراتی بهره‌مند می‌شوند

تهران- ایرنا- شرکت‌های دانش‌بنیان در صورت دارا بودن شرایط می‌توانند علاوه بر لیزینگ داخلی محصولات، از لیزینگ خارجی نیز برای انجام صادرات بهره‌مند شوند.

به گزارش روز شنبه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، شرکت های دانش بنیانی که بتوانند از صندوق ضمانت صادرات، ضمانت نامه‌های لازم را دریافت کنند، می‌توانند از این خدمات لیزینگ صادراتی بهره‌مند شوند، بیش از ۴۷۰۰ شرکت دانش بنیان در صورت دارا بودن شرایط می‌توانند علاوه بر لیزینگ داخلی محصولات، از لیزینگ خارجی نیز برای انجام صادرات بهره‌مند شوند.

 این شرکت‌ها تاکنون در زمینه صادرات، موفقیت‌های قابل توجهی کسب کرده‌اند، این موفقیت‌ها در حالی به دست آمده است که با توجه به شرایط تحریمی، برخی محدودیت‌ها برای شرکت‌ها ایجاد شده است.
 
فعال شدن پایگاه‌های صادراتی که به شکل خصوصی اداره می‌شوند، از جمله خدماتی است که در این زمینه عرضه می‌شود، لیزینگ داخلی محصولات دانش بنیان در حال حاضر فعال است و تا سقف ۸۰ درصد از مبلغ قرارداد را پوشش می‌دهد.

در همین راستا طرح لیزینگ خارجی محصولات دانش بنیان نیز فعال شده و شرکت‌های دانش بنیانی که بتوانند از صندوق ضمانت صادرات، ضمانت نامه‌های لازم را دریافت کنند، می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =