۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۴۱
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83772238
۰ نفر

برچسب‌ها

قدوس: توان پرداخت جریمه فیفا را ندارم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش ایرانی تیم آمیان فرانسه گفت: در پرونده محکومیتم از سوی فیفا منتظر جواب دادگاه عالی ورزش هستم تا ببینم چه اتفاقی رخ خواهد داد چرا که توان پرداخت این جریمه را ندارم.

سامان قدوس مهاجم ایرانی تیم آمیان فرانسه که به تازگی محرومیت ۴ ماهه خود را پشت سر گذاشته و حتی پیش از تعطیلی مسابقات فوتبال در بازگشت به میادین موفق به گلزنی برای آمیان شده بود، در واکنش به جریمه ۴ میلیون یورویی خود اعلام کرد که منتظر دادگاه عالی ورزش است تا آنها در مورد پرونده وی رای نهایی را صادر کنند.

پس از انتقال سامان قدوس از اسرشوندس سوئد به آمیان فرانسه این بازیکن به خاطر نقض قوانین نقل و انتقالاتی ۴ ماه محروم شد. حالا سکوت این بازیکن در مورد این موضوع پس از چندین ماه شکست.

«هنگامی که سوپ تمام شود خواهید فهمید که مقصر چه کسی است» قدوس با بیان این ضرب‌المثل سوئدی صحبت‌هایی را در مورد محرومیتش انجام داد که در زیر می‌خوانید:

 آیا پس از جدایی از اوسترشوندس با مسوولان این باشگاه در مورد مشکلی که به وجود آمد صحبتی داشتی؟
خیر. هنگامی که در آن باشگاه بازی می‌کردم ارتباط خوبی با مسوولان باشگاه داشتم اما در حال حاضر از وقتی به آمیان آمدم هیچ ارتباطی دیگر با آنها نداشتم.

آیا به پرداخت کامل مبلغ جریمه فکر کردی؟
خیر. حتی نمی‌توانم تصور آن را داشته باشم که جریمه به این سنگینی را پرداخت کنم.

اگر خودتان مجبورید همه هزینه‌ها را بپردازید، چگونه این کار را انجام خواهید داد؟
من حتی در مورد آن فکر هم نکردم و نمی‌دانم چگونه جریمه به این سنگینی را بپردازم. همه در آینده خواهید دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد.

آیا کسی را در این پرونده مقصر می‌دانید یا حس می‌کنید که کسی در باشگاه اوسترشوندس به شما خیانتی کرده باشد؟
 افراد زیادی درگیر هستند و می‌توانست شرایط به شکل بهتری انجام شود. وقتی که سوپ تمام شود خواهید دانست که چه کسی مقصر بوده و اشتباه کرده است. حتی ممکن است مسائلی رخ داده باشد که من از آنها بی‌اطلاع باشم اما در پایان همه چیز بیرون خواهد آمد. اکنون نمی‌توانم چیزی در این زمینه بگویم. اما بعد از این پرونده چیزهای زیادی را خواهید فهمید.

آنطور که به نظر می‌رسد پس از پایان این پرونده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. درست است؟
به طور حتم وقتی این پرونده خاتمه پیدا کند خواهید فهمید که چه اتفاقاتی رخ داده و چه کسانی می‌توانستند کار را به شکل بهتری کنترل کنند تا این مشکلات پیش نمی‌آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =