کاهش ۲ درصدی تردد در جاده‌های برون شهری

تهران - ایرنا - در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار ۵۱۴ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد. 

گزارش این مرکز از آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در جاده های چالوس، هراز ، فیروزکوه  و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر می دهد.آخرین وضعیت جوی نیز حاکی از بارش باران در برخی از جاده‌های استان خراسان جنوبی است. 

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران محدوده شهرقدس خبر می دهد.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است. گزارش مرکز مدیریت راهها اضافه میکند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ٢٠ درصد و اوج تردد بین ساعت۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.
 
همچنین آزادراه تهران - شمال ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران نیز تا ۱۵ خرداد، از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد ، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند ، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha