توزیع ۳۵۰۰ بسته اقلام بهداشتی بین خانواده ایثارگران آذربایجان‌غربی

ارومیه- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی گفت: سه‌هزار و ۵۰۰ بسته اقلام بهداشتی بین جامعه ایثارگران با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توزیع شد.

مهدی فعال روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بسته‌ها شامل ماسک، محلول ضدعفونی‌کننده و دستکش یکبار مصرف بوده است.

وی اضافه کرد: این اقلام به درب منازل خانواده‌های شهدا و ایثارگران برده و تحویل آنها داده شده است.

وی اظهار کرد: از جمله جامعه هدف توزیع این اقلام، جانبازان شیمیایی سردشت بوده که توجه بسیار زیادی برای تهیه اقلام پیشگیرانه مورد نیاز آنان صورت گرفته است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی ادامه داد: علاوه بر توزیع اقلام بهداشتی، ارتباط تلفنی با جامعه هدف توسط همکاران بهداشت و درمان و نیز پزشکان پایش سلامت و همچنین ارسال مستمر پیامک‌های بهداشتی، مراقبتی و پیشگیری از جمله اقدامات دیگر این اداره کل در این راستا بوده است.

وی بیان کرد: در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری، نیازمند ایثار اجتماعی، همدلی و مسوولیت اجتماعی برای مقابله با این بیماری و حمایت از جانبازان و ایثارگران دارای آسیب‌های ریوی ناشی از دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم.

فعال گفت: با توجه به گسترش بیماری کرونا، باید همه اقشار از جمله جامعه ایثارگران نکات و مسایل بهداشتی را رعایت کنند تا با عنایت خداوند متعال این بیماری را شکست دهیم.

به گزارش ایرنا، روند توزیع بسته‌های بهداشتی بین جامعه هدف با تهیه اقلام بهداشتی ادامه‌دار خواهد بود.

این  اقلام بهداشتی ابتدا بین جانبازان شیمیایی سردشت و سپس بین دیگر جانبازان توزیع شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =