مراکز مذهبی  طالقان با رعایت پروتکل بهداشتی مجاز به فعالیت هستند

کرج - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به اینکه از سوی ستاد ملی کرونا فقط شهرستان طالقان در استان به عنوان منطقه سفید در بیماری کرونا تعیین شده، گفت: مساجد و دیگر مراکز مذهبی این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند.

حجت الاسلام مهدی ولایی برحق روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص سووالات مسوولان مراکز مذهبی و مساجد در مورد بازگشایی مراکز، افزود: مساجد و هیئات مذهبی در این ایام تعطیل نبوده، بلکه هر مسجد محور فعالیت‌های اجتماعی محله‌ خود بوده و هر امام جماعت نیز امامت محله را با هنرنمایی و زیبایی، در راستای خدمت رسانی به مردم به عهده داشته است .

وی خاطر نشان کرد: اکنون فقط شهرستان طالقان در استان البرز  در وضعیت سفید است و دیگر شهرستان ها وضعیت زرد داشته و تا اطلاعیه بعدی ستاد، شهرستانهای سفید می‌توانند پس از ابلاغ ستاد استان با رعایت پروتکل های لازم، شروع به فعالیت دوباره کنند.

ولائی برحق، همچنین ضمن قدردانی از فعالان جهادی مساجد و هیئات مذهبی اظهار داشت: تمام مراکز آمادگی نسبی برای بازگشایی دوباره را داشته باشند تا به محض رفع موانع و بهبود شرایط ، با رعایت و انجام دستورالعمل های بهداشتی شروع به فعالیت کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز افزود: با توجه به حساسیت های موجود در صورت تغییر برخی شاخص ها و تصمیمات جدید اطلاع رسانی  عمومی مجدد صورت می پذیرد.
بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا فقط ۱۱۴ شهرستان در کل کشور به عنوان منطقه سفید اعلام شده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =