اتاق بازرگانی ایلام ۲ دستگاه دیالیز به دانشگاه علوم پزشکی اهدا کرد

ایلام - ایرنا - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: در ادامه همکاری این اتاق برای مهار شیوع کرونا در آیینی با حضور معاون غذا و دارو ۲ دستگاه دیالیز به دانشگاه علوم پزشکی استان اهدا شد.

شعبان فروتن شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دستگاه‌ها با هدف شتاب بخشی در ارائه خدمات مطلوب به بیماران این استان به دانشگاه علوم پزشکی اهدا شد.

وی افزود: پیش‌تر نیز ۱۷ هزار قلم انواع دستگاه پالس اکسی‌متر ثابت و انگشتی، ماسک، شیلد، ست لباس حفاظتی، تب‌سنج، عینک محافظ، دستکش جراحی، دستگاه تنفس مصنوعی، دستگاه نوار قلب و محلول ضدعفونی‌کننده برای مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اهدا شده است.

فروتن یادآور شد: برای این تعداد دستگاه پزشکی اهدایی در مجموع ۲۰ میلیارد ریال اعتبار با همکاری اتاق ایران، ایلام، تهران و همچنین کمپین نفس سرمایه‌گذاری شده است.

رییس اتاق بازرگانی ایلام تاکید کرد: ارائه خدمات و توزیع لوازم پزشکی مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا در بیمارستان‌های استان توسط اتاق ایلام تا ریشه‌کنی این ویروس ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در این شرایط وظیفه همه ماست که پای کار بیاییم و برای حذف ویروس کرونا از جامعه تلاش کنیم.

فروتن، همچنین به ضدعفونی پایانه مرزی و گمرک مهران با همکاری تجار و بازرگانان در فروردین ماه اشاره کرد و گفت: به دلیل ضرورت حدود ۵۰۰ میلیون ریال برای انجام این کار در شهرستان مهران هزینه شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha