تعیین تکلیف ۱۵۰۰ میلیارد تومان بسته مشارکتی مسکن مهرپردیس

تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: ۲۰ بسته ساخت و ساز مشارکتی تجاری، فرهنگی و آموزشی به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد تومان در فازهای جدید مسکن مهر پردیس تعیین تکلیف شد.

مهدی هدایت روز پنج شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طراحی بسته‌های مشارکتی ساخت و ساز در دست اقدام و اجرا است و ۸ بسته درهفته اول خرداد و ۵ بسته نیز در هفته آخر خرداد ماه سالجاری برای جذب سرمایه گذاران به فراخوان گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه پروژه‌های روبنایی متعددی با سرعت آغاز به کار و یا ادامه فعالیت خواهند داد، خاطر نشان کرد: رویکرد ویژه شرکت عمران شهر جدید پردیس در سال۹۹ تسریع ساخت و ساز و تکمیل پروژه ها با هدف تکمیل و تحویل به موقع واحدهای مسکن مهر است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: محل ساخت بسته‌های مشارکتی نظیر مسجد، مراکز تجاری، مرکز محله، مغازه، فروشگاه در تمامی فازهای مسکن مهر ۵،۸،۹،۱۱و همچنین فازهای غیرمهر شهر پردیس برای رفع نیاز تمامی شهروندان تعیین شده است.

هدایت گفت: اجرای پروژه‌های متعدد روبنایی و مشارکتی به منظور تامین خدمات اولیه ساکنین مسکن مهر، یکی از برنامه‌های ویژه‌ مورد توجه شرکت عمران در سال جاری است.

 وی ادامه داد: به زودی عملیات اجرایی این پروژه‌ها وارد مرحله جدید خواهد شد و به موازات تکمیل پروژه‌های مسکونی، شاهد پیشرفت چشمگیردر ساخت پروژه‌های روبنایی و مشارکتی خواهیم بود.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به مهر نشینان اظهار داشت: با برنامه ریزی انجام شده،عملیات اجرایی ۳ بوستان و یک کلانتری در فاز ۵ جهت خدمات‌ رسانی بهتر به ساکنان این فاز توسط یکی از شرکت های سرمایهگذاری به زودی اجرایی خواهد شد.

در سال ۹۱  کلنگ ساخت حدود ۸۱ هزار واحد مسکن مهر پردیس بر زمین خورد و مقرر شد که واحدهای مسکونی ۱۸ ماهه به متقاضیان تحویل داده شود.

با تغییر رویکرد وزارت راه و شهر سازی و مدیریت جدید  شرکت عمران شهر جدید پردیس تا پایان سال ۹۸ در حدود ۴۵ هزار واحد تکمیل  و ۱۵ هزار واحد در برنامه افتتاح سال  ۹۹ و باقی مانده واحدها پس از رفع مشکل حقوقی به مالکان تحویل داده خواهد شد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد و پس از بارگذاری کامل مسکن مهر جمعیت این شهرستان به ۷۰۰ هزار نفر می رسد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha