منتخبان ‌مجلس یازدهم گره‌گشای مشکلات مردم باشند

تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه منتخبان مجلس یازدهم باید با وحدت و همدلی گره‌گشای مشکلات مردم باشند، گفت: وکلای ملت در بهارستان با کسب اعتماد مردم، رقابت‌های انتخاباتی را به رفاقت و وحدت تبدیل کرده‌ و به فکر پیشرفت کشور باشند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم روز پنجشنبه در دیدار با منتخبان مردم استان در مجلس یازدهم با تاکید بر همدلی نماینده های مردم و مسوولان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در استان اظهار کرد: همت بلند و اقدامات ارزشمند نمایندگان و مسوولان استان در طول ادوار گذشته برای توسعه همه جانبه خطه آذربایجان قابل تقدیر است اما برای رسیدن به ایده آل‌های جامعه اسلامی کافی نیست.

وی افزود: همه منتخبان به ویژه افرادی که دوره نخست خدمت را تجربه می‌کنند با برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و دیدارهای کاربردی مستقیم با مردم اشراف خود را بر مشکلات و معضلات استان و کشور گسترش دهند تا به یاری حق نمایندگانی شایسته برای استان آذربایجان شرقی باشند.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: توسعه راه‌های آذربایجان شرقی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در این حوزه و تدوین برنامه‌های عملی برای ارتقا جایگاه تولید و جهش در این بخش از مطالبات به حق مردم است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

حجت الاسلام آل هاشم ادامه داد: رفع معضلات کسب و کار ، توجه به امر صادرات و واردات، رفع مشکلات مؤسسه های کار آفرین جزو اولویت‌های کاری وکلای ملت در بهارستان باشد.

استاندار آذربایجان شرقی هم در این نشست گفت: با وجود سوء تبلیغ‌ها و وسوسه‌های شیطانی دشمنان، سالم‌ترین و کم حاشیه‌ترین انتخابات را تجربه کردیم و این مشارکت بار دیگر حاکمیت مرم سالاری دینی را به رخ دنیا کشید.

محمدرضا پورمحمدی با اشاره به ظرفیت‌های بزرگ آذربایجان شرقی و همچنین مشکلات موجود در بخش‌های مختلف اقتصادی و صنعتی افزود: باید برای رفع مشکلات اشتغال مردم استان اقدامات جهادی و مؤثر داشته باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت شتاب دهی برای پیشرفت استان در تمامی زمینه‌ها گفت : باید فارغ از سلایق و گرایش‌های سیاسی با عقل جمعی برای رفع مشکلات و معظلات استان هم قسم شویم و همگام باشیم.

آذربایجان شرقی ۱۹ کرسی نمایندگی در مجلس شورای دارد که ۱۸ نماینده در دور اول انتخابات برگزیده شده و تنها انتخاب یک نماینده از حوزه انتخابیه میانه به دور دوم کشیده شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =